Oproep residentieverblijven 2017-2018

Het internationaal literatuurhuis Passa Porta, het Vlaams Fonds voor de Letteren, de Provincie West-Vlaanderen, Literature Wales (i.s.m. de Welshe en Vlaamse overheid), de Koninklijke Academie voor Nederlandse Taal- en Letterkunde (KANTL) en Zuidpool maken u graag attent op de verschillende mogelijkheden in 2017 en 2018, om in een binnen- of buitenlandse residentie te verblijven.

Passa Porta ontvangt gemiddeld 15 buitenlandse auteurs per jaar voor een residentieverblijf in Brussel. Daarnaast krijgen jaarlijks gemiddeld 5 Vlaamse auteurs de mogelijkheid om een schrijfverblijf op te nemen in het buitenland.

Vlaamse auteurs kunnen eveneens in eigen land een verblijf opnemen. Er is de mogelijkheid om in Het Lijsternest in Ingooigem, de KANTL in Gent of ZUIDPOOL in Antwerpen te verblijven, of om een werkplek te huren in Passa Porta (Brussel).

Voor de verschillende mogelijkheden en aanvraagdata verwijzen we u graag naar de oproep.

Een aanvraag indienen kan via dit formulier.