Programa SUR: productiesubsidies voor de vertaling van Argentijnse auteurs

Het “Programa SUR” van het Ministerie van Buitenlandse Zaken van Argentinië biedt financiële ondersteuning aan initiatieven die de Argentijnse literatuur en cultuur verspreiden en promoten. Zo biedt het subsidies aan voor het vertalen van Argentijnse literaire werken, onder meer naar het Nederlands.

Zowel klassieke als hedendaagse gepubliceerde werken van elk literair genre komen in aanmerking.

De deelnemende uitgevers hebben tijd tot 30 september 2016 om hun aanvraag in te dienen en verbinden zich ertoe de vertaling van het geselecteerde boek uit te geven en te publiceren voor 30 november 2017. Meer informatie over de aanvraagprocedure en het reglement vindt u eveneens (in het Engels en het Spaans) op hun website.