Oproep Schrijversgevang #13

Monty zkt. drie schrijvers. Ze worden één week opgesloten. De borgsom? Een gloednieuwe theatertekst.

Monty stelt drie theaterauteurs een bijzondere uitdaging voor: ze blijven een week lang binnen de muren van het theater. Op maandag worden ze opgesloten. Om zich vrij te kopen storten ze zich vijf dagen exclusief op het schrijven van een gloednieuwe theatertekst.

Op vrijdag wordt de borgsom betaald en overhandigen ze het resultaat van een week schrijven aan drie gerenommeerde theatergezelschappen/makers. Een loting beslist wie welke tekst krijgt. Vanaf dan zijn hun teksten volledig in de handen van de acteurs. Een ruwe montage tonen zij zondagavond aan het publiek.

Laat jij je opsluiten van 14 tot 20 september 2020 in het Schrijversgevang? Stel je kandidaat en overtuig ons voor zondag 19 april met je beste theatertekst.

Meer informatie vind je hier.