Oproep: SOS RELIEF voor mensen in nood

SOS RELIEF brengt mensen voor wie de armoede dreigt als gevolg van de COVID-19-crisis in België in contact met mensen die iets kunnen missen. Vele kunstenaars en kunstwerkers, maar ook anderen die geen of een kwetsbaar statuut hebben, zoals alleenstaande moeders of werkstudenten, seizoensarbeiders of mensen zonder papieren, vinden er mensen die een steuntje in de rug willen geven.

Hoe werkt het?

Via SOS RELIEF kan je een bedrag rechtstreeks overmaken aan iemand die het op dit moment écht nodig heeft. Of zonder veel vragen een bedrag ontvangen.

Geven: je selecteert het bedrag dat je kan missen (50, 100, 200 of 400 euro) en vult je emailadres in. Wanneer SOS RELIEF iemand vindt die ditzelfde bedrag heeft gevraagd, ontvang je een email met de bankgegevens van die persoon. Jij voert de overschrijving uit. Je kan zo vaak geven als je wilt.

Ontvangen: je kiest het bedrag dat je nodig hebt (50, 100, 200 of 400 euro) en vult je bankgegevens in. Wanneer SOS RELIEF iemand vindt die het door jou gevraagde bedrag kan geven, ontvangt deze persoon jouw bankgegevens en doet de overschrijving naar je rekening. Je kan slechts één keer ontvangen.

Meer informatie vind je hier.

SOS RELIEF is een platform van State of the Arts.